Hakkımızda

ehliyetal

/

Biz Kimiz?

ehliyetal Hakkında;

Bölgede sürücü kursu olarak uzun zamandır adaylarımıza en iyi eğitimi vermek, onları kara yolları taşımacılığında uyulması gerek kuralları büyük bir özveri ile anlatmak temel prensibimizdir.
Unutulmamalıdır ki kullanacağınız taşıt tipi ne olursa olsun can taşıdığı için hem kendi hayatınızı hem de karşınızdakinin hayatını önemsiyoruz. Ve kendimizi ileriye taşımak adına yeniliklere açığız. Kullanılan araçlar trafiğe uyumlu, kursiyerin alacağı ehliyet sınıfına göre araçlarla eğitim verilir.
Bölgede bulunan kursumuz güvenilirlik, dürüstlük ilkesinden ödün vermeyen bir kurumdur. Kursa katılan adayların trafiğe çıkma heyecanını ve stresini azaltarak trafiğe uyum sağlamaları konusunda gerekli eğitimler verilerek başarı yakalanır. Kurs, koyulan hedefler ışığında adımlar atarken adaylarında buna yardımcı olması istenir. Başarı tek taraflı olmayıp karşılıklı yakalanırsa başarı elde etmiş olunur. Kursiyerler bir takım zorluklar çekebilir. Bizim görevimiz de bu zorlukların üstesinden beraber gelmek olacaktır. Tüm ekip arkadaşlarımız işinde başarılı eğitimcilerle adayların öğrenim imkânları hem daha kolay olmakta hem de trafiğe çıkarken kendine güveninin gelmesi sağlanmaktadır. Her ehliyet sınıfına uygun olarak araçların bulunduğu ve eğitimlerinin verildiği bir kurs olarak dikkat çekmekteyiz. Verilen eğitimler ile hem yazılı ehliyet sınavlarında hem direksiyon sınavlarında hem de izlenmesi gereken adımlarda sizlerin en iyi şekilde hazırlanması için çabalanır. Eğitimsiz araç kullanan sürücüler hem kendi hayatlarını hem de karşısındaki hayatları tehlikeye sokarak trafik canavarına dönüşmektedirler.ehliyetal'ın Misyonu;

Günümüz teknolojisine uygun araçlar ile eğitim verirken, güler yüzümüzü hiç eksiltmeden yoğun akıcı ya da normal akıcı trafikte nasıl araç kullanılması gerektiğinin eğitimlerini vermekteyiz. Olası bir kaza da önceliğimiz hayatlarımız olduğu için ilk yardım konusunda daha hassas davranarak gerekli eğitiminin üzerine durmaktayız. Ve bu konuda başarılı olabilmeleri için uygulamalı olarak dersler anlatılmaktadır. Ehliyet konusunda trafikte aktif halde araç kullanırken profesyonel, dikkati bir an bile azaltmayan ve kontrollü elden bırakmayan adaylar yetiştirmek en temel misyonumuzdur.


ehliyetal'ın Vizyonu;

Bulunduğumuz bölgede yetiştirdiğimiz adayların bilinci olması sağlamak, bulunduğu sektörde adından çokça söz ettiren bir sürücü kursu olmak ve devamlı başarıyı kovalamak başlıca vizyonumuzdur.


Bölgede sürücü kursu olarak uzun zamandır adaylarımıza en iyi eğitimi vermek, onları kara yolları taşımacılığında uyulması gerek kuralları büyük bir özveri ile anlatmak temel prensibimizdir.

Bize Ulaşın

Adreslerimiz

ESENLER, GAZİOSMANPAŞA VE SULTANGAZİ ŞUBELERİMİZ BULUNMAKTADIR.

Email Adresimiz

iletisim@ehliyetal.org

Telefon Numaralarımız

Esenler Şubesi --> 0212 562 4848
Gaziosmanpaşa Şubesi --> 0212 635 5858
Sultangazi Şubesi --> 0212 668 2825
WhatsApp Destek --> 0553 063 68 75

Haberdar Olun

© ehliyetal. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex / NEASolutions